Kancelaria prawna we Wrocławiu

radca prawny Wrocław

Jako Kancelaria Prawna, w swojej pracy staramy się łączyć wiedzę, pasję, młodość i doświadczenie. Oferujemy szeroki zakres usług pomocy prawnej, skierowanej głównie do małych i średnich firm, organizacji związkowych oraz osób fizycznych, stowarzyszeń i fundacji. Specjalizujemy się w indywidualnym i zbiorowym prawie pracy, prawie handlowym, gospodarczym, cywilnym, administracyjnym, zamówień publicznych, prawie medycznym, prawach pacjenta, ubezpieczeniach, obrotem nieruchomościami oraz prawie procesowym (w tym dochodzeniem należności).

Porada prawna

Jesteśmy otwarte na potrzeby Klienta, dlatego nasza porada prawna dostosowana jest do jego potrzeb i okoliczności danego przypadku.

Nasza oferta, oprócz świadczenia standardowej pomocy prawnej, obejmuje m.in.:

  • audyty, doradztwo i sporządzanie opinii prawnych w konkretnej sprawie
  • stałą obsługę prawną,
  • kompleksowe przeprowadzenie konkretnego projektu (np. restrukturyzacje spółek handlowych, analizę due diligence, compiliance),
  • wsparcie Klienta w negocjacjach handlowych i rokowaniach
  • dyżury, spotkania, prezentacje, szkolenia u Klienta.

Chcemy tworzyć z naszymi Klientami głębokie i długotrwałe relacje. Istotnym elementem naszej współpracy z Klientem jest współpraca z jednym z wybranych prawników – specjalistą w danej dziedzinie. W przypadkach wymagających szczególnego podejścia i opracowania złożonych rozwiązań angażują się wszyscy prawnicy Kancelarii, zapewniając sobie wsparcie także innych podmiotów, w tym księgowych lub doradców podatkowych.

Nasza Kancelaria Prawna uważa, że każdy Klient jest ważny i wyjątkowy, jak każda z powierzonych Kancelarii spraw, dlatego też wszystkimi sprawami zajmujemy się bezzwłocznie, starając się reagować w sposób szybki i kompleksowy na istniejące potrzeby.

Standardem naszej pracy jest pracowitość, dociekliwość i otwartość a także przejrzystość rozliczeń z Klientem, obejmująca min. niezwłoczne informowanie Klienta o kosztach prowadzonych spraw.