Kancelaria prawna we Wrocławiu

 

Kancelaria Prawna, oferuje szeroki zakres usług pomocy prawnej, skierowanej głównie do małych i średnich firm, organizacji związkowych oraz osób fizycznych. 

Porada prawna dostosowana jest do  potrzeb Klienta i okoliczności danego przypadku.

Nasza oferta, oprócz świadczenia standardowej pomocy prawnej, obejmuje m.in.:

  • audyty, doradztwo i sporządzanie opinii prawnych w konkretnej sprawie
  • stałą obsługę prawną,
  • kompleksowe przeprowadzenie konkretnego projektu (np. restrukturyzacje spółek handlowych, analizę due diligence, compiliance),
  • wsparcie Klienta w negocjacjach handlowych i rokowaniach
  • dyżury, spotkania, prezentacje, szkolenia u Klienta.

Chcemy tworzyć z naszymi Klientami głębokie i długotrwałe relacje. Istotnym elementem naszej współpracy z Klientem jest współpraca z jednym z wybranych prawników – specjalistą w danej dziedzinie. W przypadkach wymagających szczególnego podejścia i opracowania złożonych rozwiązań angażują się wszyscy prawnicy Kancelarii, zapewniając sobie wsparcie także innych podmiotów, w tym księgowych lub doradców podatkowych.

Nasza Kancelaria Prawna uważa, że każdy Klient jest ważny i wyjątkowy, jak każda z powierzonych Kancelarii spraw, dlatego też wszystkimi sprawami zajmujemy się bezzwłocznie, starając się reagować w sposób szybki i kompleksowy na istniejące potrzeby.

Standardem naszej pracy jest pracowitość, dociekliwość i otwartość a także przejrzystość rozliczeń z Klientem, obejmująca min. niezwłoczne informowanie Klienta o kosztach prowadzonych spraw.